Skateboard

Zanurz się w świat skateboardingu i odkryj pasję, która nie zna granic. Naucz się balansować, wykonywać triki i podążać własną drogą na deskorolce. Nasze szkolenia zapewnią Ci nie tylko umiejętności, ale także pewność siebie, rozwój fizyczny i niezapomniane doznania na każdym etapie Twojej jazdy.

Zapisz się na nasze zajęcia skateboardingu i odkryj nową pasję!

Zajęcia prowadzimy na rampie znajdującej się przed bazą. Podczas pierwszych zajęć nauczysz się odpychania i pompowania na rampie. Gdy poczujesz się pewnie, przejdziemy do nauki pierwszych tricków. Co ważne, deskorolka nie ma wieku, przygodę z nią może zacząć nawet trzyletnie dziecko.

Nasi instruktorzy posiadają certyfikaty PSF (Polish skate federation).

Poprawia równowagę

Regularne treningi na deskorolce skutecznie wzmacniają mięśnie stabilizujące ciało, co przekłada się na lepszą kontrolę i pewność siebie w codziennych sytuacjach.

Pomaga w nauce surfingu

Podobieństwa w technikach jazdy na deskorolce i surfingu sprawiają, że opanowanie jednej dyscypliny ułatwia naukę drugiej. Deskorolka to świetny sposób na przygotowanie się do surfowania.

Ćwiczy koordynację ruchową

Jazda na deskorolce angażuje całe ciało, rozwijając refleks, szybkość reakcji oraz precyzyjne wykonywanie ruchów, co przydaje się zarówno w sporcie, jak i w codziennym życiu.

Nauka

Popraw swoje umiejętności
w trakcie zajęć skate!

Nasze zajęcia skateboardingu odbywają się na minirampie, zapewniając dynamiczne doświadczenia na desce. Pod okiem doświadczonych instruktorów zgłębiasz tajniki balansu, technikę trików oraz sztukę wyrazu poprzez ruch. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, zapewniamy inspirującą atmosferę i wsparcie, które pozwolą Ci rozwijać się jako skater.

Plan cenowy

Zajęcia indywidualne

1 godzina
120 pln
Pakiet 4 godzin
460 pln
480 pln
Pakiet 8 godzin
800 pln
960 pln

Zajęcia grupowe

1 godzina
80 pln / os
Pakiet 4 godzin
300 pln / os
320 pln
Pakiet 8 godzin
560 pln / os
640 pln

W cenie kask, ochraniacze oraz deska.

Zapisz się

Skontaktuj się

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs kitesurfingu.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.